پردازنده جدید بیت مین برای دستگاه های اسیک انت ماینر S17 و T17 معرفی شد

پردازنده جدید بیت مین

پردازنده جدید بیت مین برای دستگاه های اسیک انت ماینر S17 و T17 معرفی شد

پردازنده جدید بیت مین ، یکی از بزرگترین شرکت های تولید دستگاه ماینر، امروز توسط این شرکت رونمایی شد. این پردازنده می تواند در دستگاه های انت ماینر S17 و T17 قرار داده شود.

نسل جدید پردازنده های 7 نانومتری در سال 2019 راه خود را چه در گوشی های هوشمند و چه در دستگاه های ماینر باز کرده اند. شرکت بیت مین که یکی از بزرگترین شرکت های تولید دستگاه ماینر، با برند انت ماینر است، این هفته یکی از قدرتمندترین تراشه های پردازشی خود را که از تکنولوژی 7 نانومتری بهره می برد و در دستگاه های انت ماینر S17 و T17 فوق قدرتمند قرار می گیرد ، معرفی کرد.

پردازنده جدید بیت مین

به طور عمده پردازنده جدید بیت مین ، نسبت به نسل قبلی خود بهینه تر شده و حدود 20 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی بیشتری دارد، همچنین این پردازنده می تواند در الگوریتم مورد استخراج SHA256، با بهینه سازی انجام شده، به بهترین شکل ممکن استخراج را برای دستگاه ماینر، انجام دهد. این پردازنده مخصوص دستگاه های اسیک که می توانند بیت کوین و بیت کوین کش استخراج کنند ساخته شده است.

نام پردازنده جدید بیت مین ، Bm1397 است که توان تولید گرمایی آن به 30J/TH رسیده و در مقایسه با نسل قبلی پردازنده 7 نانومتری، یعنی Bm1391 در حدود 28 درصد بهینه سازی مصرف انرژی در آن صورت خواهد گرفت.

البته شرکت بیت مین به دلیل برخی مشکلات حدود 2 هفته گذشته کارخانه خود را در شهر تگزاس منحل کرد. این شرکت یکی از بزرگترین سیستم های تولید دستگاه ماینر ارز دیجیتال در سراسر جهان است که دستگاه هایی با بهره بالا و با قیمت پایین به فروش می رساند. از جمله دستگاه های مهم این شرکت می توان به انت ماینر S9i ، انت ماینر S15 و انت ماینر T17 اشاره کرد، که هم از نظر قیمت در سطح مناسبی قرار دارد و هم از نظر کارایی می توانند حد اقل ماهیانه رقمی از 70 دلار را به صورت سود خالص ماهیانه به دست کاربران برسانند.

در حال حاضر سری S15 و T15 بیت مین در سایت آتاماینر با قیمت های 19 و 12 میلیون تومان و با سود دهی ماهیانه بیش از 110 دلار موجود است، دستگاه های T17 و S17 نیز به زودی اضافه خواهند شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

باید ببینیم که قرار گیری پردازنده 7 نانومتری Bm1397 در دستگاه های جدید، چه تغییراتی را در مصرف دستگاه و بهره وری آن ایجاد خواهد کرد.

درباره نویسنده