بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی چیست

بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی

بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی چیست

با این که بیت کوین در سال 2017 یک رشد انفجاری تا نزدیک 20000 دلار داشت، اما باز هم خیلی آن از جایگزینی آن با پول کاغذه می ترسند. در ادامه بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی را معرفی خواهیم کرد تا آن دسته از افرادی که نیاز به مهاجرت از معاملات دلاری یا ارز های دیگر به ارز دیجیتال را دارند، بتوانند تصمیم بهتری اتخاذ کنند.

آن طور که مشخص است هنوز ارز های دیجیتال آن قدر به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی گیرند تا بتوان از آن ها به عنوان مرجع اصلی مبادلات به عنوان ارزی با ثبات استفاده کرد. شاید هنوز هم شنیدن این گونه داستان ها که فلان کافی شاپ از لایت کوین استفاده می کند یا کاربران برای خرید بیت کوین وسایل شخصی خود را می فروشند کمی زود باشد، اما خب حقیقت ارز های دیجیتال چیز دیگری است. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید اگر روزی قرار باشد به جای پول کاغذی از ارز های دیجیتال استفاده کنید، بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی با این نوع ارز ها چه می تواند باشد؟

در اصل 3 ارز دیجیتال پر قدرت در حال حاضر وجود دارند که می توان از آن ها به عنوان جایگزینی برای پول کاغذی اشاره کرد. بیت کوین، دش و لایت کوین سه ارز پر کاربردی هستند که در آینده نزدیک می توان از آن ها به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی نام برد.

معرفی بهترین ارز دیجیتال برای جایگزینی پول کاغذی

بیت کوین را می توان یکی از بهترین و با ثبات ترین ارز های دیجیتال نامید. این ارز دیجیتال ، با این که هنوز هم آنقدر ها شناخته شده نیست، اما از هر 5 نفر در دنیا، یک نفر حداقل با آن سر و کار داشته است. هر چند که هنوز نگاه کلی جامعه به بیت کوین چندان مطمئن و جامع نیست و در مورد بیت کوین این سوال را می پرسند که، بیت کوین چیست و اصلا از کجا به دست می آید؟ آیا بیت کوین وجود دارد؟ این گونه پرسش ها را می توان در اکثر مردم پیدا کرد، اما خب در نهایت بیت کوین نیز جای خود را در دنیای واقعی تثبیت خواهد کرد. از سوی دیگر بیت کوین را می توان یکی از ارز های دیجیتالی نام برد که اکثر فروشگاه های اینترنتی آن را می پذیرند و مبادله آن را قانونی کرده اند.

از طرفی دیگر دش نیز ، که در حال حاضر رشد خوبی نیز در بازار دیجتال داشته، می تواند به عنوان یکی از با ثبات های این بازار نام بگیرد. مزیت دش نسبت به بیت کوین این است که قیمت پایین تری دارد و می توان از آن برای انجام تراکنش های روزانه استفاده کرد.ضریب قیمت بیت کوین به دش کوین، تقریبا 28 است، بنابراین می توان از دش کوین ، که ارز دیجیتال با ثباتی نیز هست به عنوان جایگزین پول کاغذی استفاده کرد.

لایت کوین نیز همانطور که قبلا در آتاماینر گفتیم، یکی از ارز های بسیار عالی و قدرتمند بازار با قیمت میانه است، این ارز نیز همچون بیت کوین طی 1 ماه اخیر 25 درصد رشد داشته است. همچنین نکته جالب تر در مورد لایت کوین این است که این ارز دیجیتال دومین ارز  پرکاربرد دیجیتال است که در وبسایت های مختلف پذیرفته می شود.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه