ارسال بیت کوین از طریق توییتر با اپلیکیشن تیپین

ارسال بیت کوین از طریق توییتر

ارسال بیت کوین از طریق توییتر با اپلیکیشن تیپین

شبکه های اجتماعی در 2 سال گذشته تلاش کرده اند تا بتوانند ارسال و معامله بیت کوین را در خود شبکه انجام دهند و برای کاربران فراهم کنند. در این راستا برای ارسال بیت کوین از طریق توییتر ، افزونه ای برای کروم به اسم تیپین توسعه داده شده تا کاربران بتوانند به راحتی بیت کوین های خود را در فضایی امن رد و بدل کنند.

اپلیکیشن و افزونه تیپین برای کروم معرفی شده است، این افزونه می تواند روی کروم سوار شود و زمانی که با این مرورگر وارد حساب توییتری خود می شوید می توانید در قسمت توییت ها این گزینه را ببینید و از آن به عنوان انتقال دهنده بیت کوین در شبکه توییتر استفاده کنید.

تیپین اپلیکیشنی است که بر اساس شبکه لایتنینگ ساخته شده و می تواند بیت کوین های شما را در فضایی بسیار امن و سریع به صورت خرد جا به جا کند. البته برای استفاده از این اپلیکیشن به دو پلتفرم مجزا احتیاج دارید. اول شبکه لایتنینگ که باید به ان متصل شوید، و دوم یک کیف پول بیت کوین که می توانید در بلاک چین نیز تهیه نمایید. البته هنوز سیستم خرید و فروش بیت کوین به صورت قطعی روی شبکه لایتنینگ فعال نشده تا کاربران بتوانند در شبکه لایتنینگ بیت کوین را خرید و فروش کنند، اما تیپین راه حلی است برای مبادله ارز دیجیتال بیت کوین در شبکه اجتماعی توییتر.

ارسال بیت کوین از طریق توییتر و سایر شبکه های اجتماعی

ورود سیستم ارز های دیجیتال به بازار شبکه های مجازی می تواند شروع بستری برای سرمایه گذاری های شخصی در این شبکه ها را فراهم آورد. فرض کنید شما بتوانید از این سر دنیا با ارز دیجیتال خود تبلیغاتی وسیع را در کشور دیگر فعال کنید و یا با دوستان خود در کشورهای دیگر به راحتی ارز دیجیتال رد و بدل نمایید، و یا این که ارز دیجیتال خود را جایی دیگر سرمایه گذاری کنید، همه و همه راه حل هایی است که ورود مبادله خرد ارز های دیجیتال به شبکه های اجتماعی می تواند سر منشا آن باشد.

ارسال بیت کوین از طریق توییتر شبکه اجتماعی که بیش از 2 میلیارد کاربر فعال دارد، یعنی این که بستری فراهم شده تا بیش از یک چهارم جمعیت دنیا بتوانند، به راحتی در سراسر دنیا، ارز مبادله کنند و خرید و فروش انجام دهند. فرض کنید شما بتوانید یک فروشگاه آنلاین تشکیل دهید و نرخ محصولات خود را با بیت کوین مشخص نمایید، سپس در شبکه های اجتماعی همچون توییتر ، اینستاگرام و غیره، محصولات خود را با این ارز بفروشید و معامله کنید! سریع ترین و بهترین راه برای دنیای مجازی امروزی!

 

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه