دستگاه انت ماینر z9 mini ، کم مصرف ترین و بهترین دستگاه استخراج zcash

انت ماینر z9 mini

دستگاه انت ماینر z9 mini ، کم مصرف ترین و بهترین دستگاه استخراج zcash

دستگاه انت ماینر z9 mini یکی از بهترین و کم مصرف ترین دستگاه ها برای استخراج zcash است. این دستگاه با الگوریتم equihash کار می کند و قدرت 10ksol/s دارد. در ادامه مشخصات  این دستگاه کم مصرف و پر بازده را بررسی خواهیم کرد.

دستگاه انت ماینر z9 mini می تواند ارز های دیجیتال زی کش و زن کش و هاش را استخراج کند، الگوریتم مورد استفاده در آن equihash است و قدرت استخراجی برابر با 10ksol/s دارد. با این قدرت می توان حدود 700 هزار تومان در ماه سود خالص به دست آورد آن هم فقط با نرخ مصرف برق 300 وات! این یعنی اگر دستگاه انت ماینر z9 mini را به برق خانگی وصل کنید تنها در ماه 60 هزار تومان هزینه برق برای شما در بر خواهد داشت. این دستگاه  می تواند تا 65 دسیبل صدا تولید کند ، که نسبت به دستگاه انت ماینر S9i با تولید صدای 80 دسیبلی بسیار کم صداتر است.

مشخصات انت ماینر z9 mini

این دستگاه بسیار کم جا و سبک است. به صورتی که تنها 2 کیلوگرم وزن دارد و ابعاد آن از 20 سانتی متر در طول فراتر نمی رود. روی این دستگاه که به صورت افقی قرار می گیرد، 2 عدد فن خنک کننده انت ماینر قدرتمند قرار گرفته که وظیفه خنک کنندگی سینک های پردازنده را دارد. این دستگاه همچنین از یک بدنه آلومینیومی سبک ساخته شده تا خنک کنندگی را بیشتر به دستگاه های داخلی وارد نماید.

این دستگاه را می توان یکی از شاهکار های بیت مین در سال 2018 نام برد. جدیدترین و به روز ترین ، همچنین کم مصرف ترین دستگاه انت ماینر است که بازدهی بسیار مناسبی را نیز دارد. با توجه به صعود قیمت های ارز های دیجیتال می توان انتظار داشت که طی ماه آینده میزان استخراجی دستگاه انت ماینر z9 mini بیشتر شود. قیمت فعلی زی کش در حال حاضر در تاریخ 1 اسفند ماه 97 ، برابر با 55 دلار است، که طبق پیش بینی ها تا اواخر اسفند ماه به 75 دلار نیز خواهد رسید.

الان بهترین زمان برای خرید دستگاه های ماینر با مصرف پایین است، چرا که به سرعت قیمت های ارز دیجیتال در حال افزایش هستند. در حال حاضر قیمت یک دستگاه انت ماینر z9 mini برابر با 17 میلیون 400 هزار تومان است که می توانید در سایت آتا ماینر همین امروز آن را سفارش دهید و زی کش استخراج کنید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه