بایننس کوین به رشد انفجاری نزدیک می شود

بایننس کوین

بایننس کوین به رشد انفجاری نزدیک می شود

بایننس کوین یکی از ارز های دیجیتال پر معامله در بازار است. این ارز رتبه دهم از نظر ارزش معامله را در بین همه ارز های موجود دارد. به زودی شاهد رشد انفجاری بایننس کوین خواهیم بود.

ارز دیجیتال BnB یا بایننس کوین یکی از ارز های دیجیتال است که برای مصارف خاص استفاده می شود و به طور معمول آن را نمی توان به سایر ارز ها تبدیل کرد. این ارز دیجیتال برای انجام تراکنش های سایر ارز های دیجیتال همچون اتریوم و بیت کوین به کار می رود. حدود 3 ماه است که در حال رشد بوده و به زودی شاهد رشد انفجاری آن خواهیم بود.

بایننس کوین یک ارز رمز پایه است و توسط شرکت binance در سال 2017 پایه گذاری شد. این ارز مبتنی بر ارز دیجیتال اتریوم کار می کند و می توان با استفاده از آن هر نوع تراکنش مالی را به سرعت و با کمترین کارمزد ممکن انجام داد.

چینی ها برای مورد استفاده قرار گرفتن این ارز دیجیتال تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته اند. به طور مثال اگر از بایننس کوین به جای بیت کوین برای انجام تراکنش استفاده کنید، 50 درصد تخفیف در تمام کارمزدها برای سال اول مصرف خواهید گرفت. قیمت مناسب آن و استفاده فراوان موجب شده تا رشد قیمت جدیدی پیدا کند و در طی 3 ماه گذشته 64 درصد رشد داشته باشد. این ارز دیجیتال در حال حاضر به قیمت 8.11 دلار معامله می شود.

میزان رشد بایننس کوین

نمودار تکنیکال این ارز نشان می دهد که باید منتظر یک اتفاق غیر منتظره در آخرین ماه سال 97 باشیم. انتظار می رود که قیمت این ارز با رشد 48 درصدی تا 1 ماه آینده مواجه شود. بنابراین می توان سرمایه گذاری کوتاه مدت را روی آن هدف دهی کرد.

نوع خرید بایننس کوین یا BnB به صورت مستقیم از صرافی های بایننس صورت میگیرد. البته راه دیگری نیز برای خرید این ارز دیجیتال وجود دارد و آن هم مبادله آن با بیت کوین است. در حال حاضر که اکثر ارز های دیجیتال نمودار رو به پایین دارند، BnB می تواند یک گزینه جذاب برای معاملات کوتاه مدت باشد.

اگر از کیف پول blockchain استفاده می کنید، می توانید BnB را در آن همچون دیگر ارز های دیجیتال ذخیره سازی کنید. در غیر این صورت از کیف پول های معتبر دیگر نیز می توانید برای ذخیره سازی آن بهره ببرید. وبسایت binance.com صرافی بزرگ برای خرید و فروش ارز دیجیتال BnB به شمار می رود. هر چند وبسایت های داخلی نیز هستند که بتوان از طریق آن نیز بایننس کوین خریداری کرد.

در حال حاضر در تاریخ نگارش خبر، هر بایننس کوین معادل 97000 تومان است.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه