با بهترین ماینر اتریوم ، انت ماینر E3 آشنا شوید

انت ماینر E3 اتریوم

با بهترین ماینر اتریوم ، انت ماینر E3 آشنا شوید

اتریوم یکی از ارز های پر معامله در بازار جهانی است. این ارز دیجیتال نمودار پر ثباتی داشته و در حال حاضر نیز یکی از ارز های دیجیتال قدرتمند است. انت ماینر E3 یکی از دستگاه های ماینر بیت مین است که می تواند اتریوم استخراج کند. در ادامه با این دستگاه قدرتمند آشنا خواهیم شد.

بیت مین یکی از شرکت های چینی است که هر ساله دستگاه های قدرتمند و جدیدی را برای استخراج ارز های دیجیتالی عرضه می کند. تمرکز اصلی این شرکت بیشتر روی دستگاه های با الگوریتم SHA-256 هش است. اما خب در این میان دستگاه های اختصاصی نیز تولید شده که بر روی ارز های دیجیتال دیگر مثل اتریوم کار می کنند. یکی از این دستگاه های پر قدرت، انت ماینر E3 است.

انت ماینر E3

الگوریتم EThash ، الگوریتم پردازش این دستگاه است. E3 یکی از دستگاه هایی است که می تواند برای استخراج اتریوم 190 مگا هش ریت نرخ هش تولید کند در حالی که تنها و تنها 760 وات مصرف برق آن است! این دستگاه بهترین و مناسب ترین دستگاه برای افرادی است که هزینه برق برای آن ها بسیار مهم است. دستگاه انت ماینر E3 تنها با دارا بودن مصرف برق 760 واتی می تواند ماهیانه 80 دلار، نزدیک به 900 هزار تومان درامد خالص برای شما داشته باشد.

دستگاه انت ماینر E3 دارای ساخت عمودی شکل است و به صورت ایستاده قرار می گیرد. در جلوی این دستگاه 2 فن بزرگ قرار داده شده و بدنه آن نیز آلومینیومی است که نه تنها آن را سبک تر می کند ، بلکه گرمای تولیدی دستگاه را به شدت کاهش می دهد.

اتریوم و انت ماینر E3

دستگاه E3 مختص به استخراج اتریوم و اتریوم کلاسیک ساخته شده است. با این دستگاه می توانید با قدرت 190 مگاهش ریت در ثانیه، میزان 80 دلار  در ماه سود دهی خالص داشته باشید. ارز دیجیتال اتریوم بعد از بیت کوین یکی از با ثبات ترین و پر معامله ترین ارز های موجود بازار به شمار می رود. همانطور که در مقالات قبلی نیز توضیح دادیم، در سه ماهه اول سال 2019 میلادی هارد فورک اتریوم شکل خواهد گرفت، بنابراین انتظار زیاد می رود که قیمت اتریوم که در حال حاضر 107 دلار است، افزایش یافته و تغییرات فراوانی کند.

با سرمایه گذاری حدود 40 میلیون تومانی روی انت ماینر E3 ، شما می توانید دستگاه را از آتا ماینر تهیه کرده و بر اساس آموزش های ارائه شده آن را به استخر های استخراج متصل کنید و از همین امروز شروع به ماین ارز دیجیتال اتریوم نمایید. فراموش نکنید که هارد فورک اتریوم نزدیک است! بنابراین مطمئنا شاهد تغییرات قیمت این ارز طی هفته های آتی خواهیم بود.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه