روی کدام ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم

سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال

روی کدام ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم

طی سال های گذشته ارز های دیجیتال روند سریع و بسیار رو به رشدی را طی کردند و میزان سرمایه گذاری روی آن ها بالا رفت. حال سوال اینجاست که روی کدام ارز های دیجیتال می توان سرمایه گذاری کرد؟

در بین چند صد ارز دیجیتال موجود فعلی در بازار جهانی قیمت ها از 1/10000 دلار شروع می شود و به پر ارزش ترین ارز دیجیتال، یعنی بیت کوین با قیمت فغلی 3600 دلار ختم می شود. در این بین شاید با خود فکر کنید که مثلا سرمایه گذاری روی ارز داج کوین با قیمت 25 تومانی، بیشتر از مثلا اتریوم 118 دلاری ارزش خواهد داشت. اما خب بهترین روش برای تشخیص سرمایه گذاری چیست؟ آیا اصلا روش درست برای این کار وجود دارد؟

در ادامه کم نوسان ترین و بهترین ارز های فعلی موجود بازار را برای سرمایه گذاری  معرفی خواهیم کرد.

سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال

بیت کوین: بهترین و کم افت و خیز ترین ارز دیجیتال بیت کوین است. اگر چه در طی یک سال اخیر قیمت آن دستخوش تغییراتی تا 6 برابر نیز شده اما در پروسه های سه ماهه می توان روی آن سرماه گذاری کرد. به طور مثال با خرید 3 بیت کوین 3600 دلاری هزینه ای معادل 10800 دلار کرده ایم،  اما فقط با یک پرش 400 دلاری، می توان به سود کوتاه مدت 1200 دلاری رسید که رقمی برابر 12 میلیون تومان است.

لایت کوین: یکی دیگر از ارز های دیجیتال که می توان سرمایه گذاری کوتاه مدت روی آن انجام داد، لایت کوین است. این ارز دیجیتال همزمان با بیت کوین طی یک سال اخیر دچار افت شد، البته یک تفاوت بزرگ با بیت کوین دارد و آن هم رشد مجدد این ارز طی 1 ماه اخیر است. قیمت این ارز طی ماه های آذر تا اواخر دی از 23 دلار به 37 دلار تغییر قیمت داده. بنابراین برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به شدت پیشنهاد می شود.

بایننس کوین: BNB یا بایننس کوین یکی از ارز های دیجیتال نوظهور است و قیمت متوسطی نیز دارد. این ارز در حال حاضر 7.49 دلار قیمت دارد اما مهمتر از آن نمودار رو به رشد آن طی 2 ماه گذشته بوده که از 3 دلار به 7 دلار تغییر قیمت داده. به نظر از نظر ارزش سرمایه گذاری بسیار مناسب خواهد بود.

مونرو: یکی دیگر از ارز هایی که شاید تا به حال زیاد اسم آن را شنیده باشید، مونرو است. این ارز دیجیتال دارای نقطه های پیک و نزول متفات تری نسبت به بیت کوین است و در حال حاضر نیز پس از ثبات در قیمت 30 دلاری مجددا به رشد برگشته.قیمت فعلی این ارز دیجیتال 47 دلار است که بازه خوبی را برای سرمایه گذاری نشان می دهد.

زی کش: زی کش نیز از ارز های نوپا موجود در بازار ارز های دیجیتال است که در حال حاضر 52 دلار قیمت دارد. این کریپتو سال گذشته قیمت 480 دلار را نیز به خود دید اما طبق روال همه ارز های موجود به خط ثبات رسیده، در حال حاضر نیز طی نمودار سه ماهه بازه قیمتی 50 تا 70 دلار را حفظ کرده است، از طرفی می توان آن را با دستگاه های اسیک نیز استخراج کرد. بنابراین یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه