معرفی بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین

بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین

معرفی بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین

بیت کوین یکی از ارزهای دیجتال است که به وفور معامله می شود. سایت هایی در زمینه تبدیل بیت کوین به سایر ارز ها فعالیت می کنند که در ادامه بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین به سایر ارز های دیجیتال را معرفی می کینم.

بسیاری از مواقع احتیاج دارید که ارز های دیجیتال و یا ارز واقعی خود را به بیت کوین و یا بالعکس تبدیل کنید. در این میان سایت های اکسچنج بیت کوین عملیات تبدیل رو برای شما انجام میدن. اما خب از بین این وبسایت ها کدام بهتر هستند و عملیات سریع تری و روان تری را به شما ارائه می دهند. البته باید توجه کرد که تبدیل و یا اکسچنج بیت کوین به امنیت بالایی احتیاج دارد و ممکن است وبسایت های کلاهبرداری در این زمینه زیاد باشند، بنابراین به نمونه هایی که در ادامه معرفی می کنیم، توجه کنید:

بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین

وبسایت changer.com

یکی از بهترین و امن ترین و همچنین می توان گفت سریع ترین وبسایت های موجود در این زمینه هست که می توانید با استفاده از آن هر نوع ارز را به یکدیگر تبدیل کنید. به خصوص این سایت در زمینه اکسچنج بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی نیز کار می کند. می توان از چنجر به عنوان یکی از بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین نام برد.

از جمله ارز هایی که می توان در این وبسایت به یکدیگر تبدیل کرد ، پول های پرفکت مانی، بیت کوین، پاییر، AdvCash، اتریوم، رایپل،دش، مونرو، زدکش،لایت کوین و بیت کوین کش هستند. همچنین اگر پرفکت مانی دارید می توانید تمامی ارز های نامبرده را خریداری نمایید

وبسایت alfacashier.com

این وبسایت هم همچون changer از پرفکت مانی پشتیبانی می کند اما از سرعت کمتری نسبت به وبسایت اول برخوردار است. از جمله ارز های که میتوان در این وبسایت تبدیل و یا خریداری کرد ریپل، اتریوم، بیت کوین، زدکش، لایت کوین و بیت کوین کش هستند.

وبسایت coinpayments

وبسایت کوین پیمنتز یکی از آن دسته وبسایت هایی است که هم به عنوان کیف پول الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد و هم می توان تبدیل ارز های دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین را در آن انجام داد. این وبسایت بیش از 45 ارز دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را پشتیبانی می کند.

سایت داخلی pay98.info

یکی دیگر از وبسایت هایی که می توانید در ایران ارز دیجیتال خود را تبدیل به ریال کنید و یا آن را به سایر ارز ها تبدیل کنید سایت پی 98 است. بعد از ثبت نام در این سایت و تاییدیه کامل، می توانید در آن به راحتی بیش از 40 ارز دیجیتال را خرید، فروش و یا جابه جا کنید.

این سایت را نیز می توان یکی از بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین نامید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه