معرفی کیف پول ایربیتز ، اپلیکیشن موبایلی امن و سریع

کیف پول ایربیتز

معرفی کیف پول ایربیتز ، اپلیکیشن موبایلی امن و سریع

همانطور که در بخش کیف پول ارز دیجیتال توضیح دادیم، برای نگهداری و ذخیره سازی ارز دیجیتال مثل بیت  کوین می توان از کیف پول های سخت افزاری و یا نرم افزاری استفاده کرد. امروز کیف پول ایربیتز که بسیار امن و سریع و بر پلتفرم موبایل است را برای آن دسته از افرادی که به دنبال راه حلی برای ذخیره سازی بیت کوین های خود چه در گوشی های اندرویدی و چه در iOS هستند معرفی می کنیم.

در بحث بلاک چین توضیح دادیم که همه تراکنش ها به نوعی دارای یک سیستم غیر متمرکز هستند. یعنی چی؟ یعنی این که هیچ نهاد خاصی نمی تواند روی آن کنترل داشته باشد و یا از آن بهره ببرد. شرکت ایربیتز به تازگی نرم افزاری را معرفی کرده که به عنوان کیف پول موبایلی ایربیتز شناخته می شود. این کیف پول دیجیتالی به هیچ وجه توسط خود نهاد ایربیتز کنترل نمی شود و به هیچ صورت هم نمی توان آن را به صورت مجزا کنترل کرد. بسیار امن و همچنین سریع است.

مشخصات کیف پول ایربیتز

از جمله مشخصات این کیف پول می توان به سرعت و همچنین سیستم امنیتی ادج روی آن اشاره کرد. این سیستم امنیت را برای هر نوع کاربری فراهم میکند. حال کاربر ساده باشد یا حرفه ای. کیف پول دارای سیستم غیر متمرکز است تا کسی نتوان روی کلیات آن کنترل داشته باشد. می توان با استفاده از بلوتوث نیز در انتقال های نزدیک استفاده کرد. از جمله خصوصیات دیگر این اپلیکیشن می توان به امکان ساخت چند کیف پول  مجزا در یک اپلیکیشن، امکان ایجاد حساب با تنها چند کلیک یا لمس گوشی، گرافیک فوق حرفه ای و  چشم نواز اشاره کرد.

از نظر امنیتی نیز این کیف پول به دلیل تغییر آدرس بعد از انجام هر تراکنش، رمز گذاری advanced و همینطور کاملا ایزوله ، در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

ایر بیتز یکی از شرکت هایی است که در زمینه کیف پول الکترونیکی و سیستم های مبتنی بر بلاک چین فعالیت میکند. این اپلیکیشن را می توانید از طریق گوگل پلی و یا اپ استور دریافت کنید.

همانطور که در مقالات قبلی توضیح دادیم استفاده از هر نوع کیف پول برای ذخیره سازی بیت کوین و یا سایر ارز های دیجیتال کاملا اختیاری است. ما تنها روش ها و دستگاه ها را به همراه مزایای آن در وبسایت آتا میانر معرفی می کنیم تا شما بتوانید انتخابی راحت تر داشته باشید. حال کیف پول سخت افزاری خریداری کنید، کیف پول بلاک چین بسازید و یا از کیف پول هایی مثل کیف پول ایربیتز استفاده کنید، انتخاب با شما خواهد بود.

به خاطر داشته باشید که هیچگاه در مورد اطلاعات کیف پول دیجیتال خود، حال به هر شکلی که هست، با دیگران صحبت نکنید، و تنها برای انتقال ارز های دیجیتال خود آدرس کیف پولی را به آن ها بدهید. امنیت در سیستم های ارز دیجیتال حرف اول را می زند.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه