دستگاه های ماینر S9 با قیمت های‌ ارزان زیر 5میلیون تومان!

دستگاه های ماینر S9 با قیمت های‌ ارزان زیر 5میلیون تومان!

در این متن قصد داریم شما را در جریان مطلب مهمی قرار دهیم که این روزها‌ برای خیلی از افراد سوال شده، دیده شده اشخاص‌ و شرکت هایی‌ دستگاه های ماینر مخصوصا مدل S9 را با قیمت های بسیار ارزان و غیر منطقی به فروش می رسانند اما چگونه؟

قیمت دستگاه S9 در سایت کارخانه ۳۹۰ دلار می باشد، حال اگر ارزان ترین روش حمل به ایران (که قاعدتا طولانی ترین نیز هست) را بدون هزینه ترخیص محسابه کنید و ترخیص و تحویل به ارزان ترین و غیر استاندارد ترین روش را نیز در نظر بگیریم، حداقل100 دلار به ۳۹۰ دلار تا لحظه رسیدن دستگاه به ایران اضافه می شود (تمام قیمت ها با احتساب خرید تعداد بالا از کارخانه می باشد و کارخانه در صورت خرید بالای هزار عدد نیز بیشتر از ۵ درصد تخفیف نمی دهد).

حال دستگاهی که چندین روز زمان تا رسیدن به ایران لازم دارد و قیمت نهایی حداقل ۴۹۰ دلاری تا رسیدن به ایران بدون احتساب حمل و نقل های داخلی و سود برای فروشنده را دارد چگونه با قیمت زیر 5 میلیون تومان به فروش می رسد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست در بازار چینی ها به دنبال S9 های غیر اورجینال (با قطعات داخلی درجه ۲-۳ و ساخت بازار سیاه چین) و یا دست دوم بصورت کاملا پلمپ شده و مشابه آکبند بگردید که کاملا شکل و شمایل دستگاه های اورجینال را دارند و با قیمت های ۵۰ الی ۱۰۰ دلار بصورت آکبند و همراه پاور به فروش می رسند یا در موتور جستجوی چینی سرچ کنید Cheap S9 به معنی S9 ارزان! جالب است بدانید کمتر دستگاهی در مدل های دیگر در این بین به چشم می خورد در حالی که به تعداد نا محدودی دستگاه های S9i ،‌S9j و S9 با قدرت های ۱۳، ۱۴ و ۱۴.۵ پیدا خواهید کرد! پاور های همراه با این دستگاه ها نیز تماما استفاده شده می باشند و دستگاه هایی که به شکل ماهرانه تر بسته بندی و‌ تمیز شده اند قیمت بیشتری دارند.

این مساله بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که ۹۰ درصد این دستگاه ها با مشکلات بسیاری همراهند از جمله نوسان هشریت، قطعی بی دلیل، داغ کردن زیاد و مهمتر از همه عمر بسیار کوتاه در صورتی که یک دستگاه اورجینال براحتی می تواند بیشتر از ۷ سال کار کند.

جالب هست بدانید بعضی از این دستگاه ها در حالی که آکبند هستند overclock شده‌به فروش می رسند!

در بحث ماینینگ همان‌ اندازه که بازگشت سرمایه سریعتر مهم هست استفاده از دستگاه های اورجینال بسیار مهم تر است چرا که اصل سرمایه شما را در خطر قرار می دهد‌، تیم‌ آتا ماینر با سابقه بالا در واردات دستگاه های اورجینال با مشاوران حرفه ای راهنمای شما در این زمینه می باشد.

درباره نویسنده

نظرات (1)

www.jahanniroo

سلام من یه دستگاه z9 mini دارم یه ماهه دارمش یک ماه استفده کردم فاکتورش هم هست میخواستم ببینم میتونید بادستگاه ماینرئیگه ای تعویض کنید؟

ارسال دیدگاه