نحوه ساختن کیف پول بیت کوین در blockchain

ساختن کیف پول بیت کوین

نحوه ساختن کیف پول بیت کوین در blockchain

یکی از سریع ترین و امن ترین راه های ساختن کیف پول بیت کوین ، وبسایت blockchain است، این وبسایت یکی از اولین وبسایت ها در این زمینه است. در ادامه نحوه ساختن کیف پل بیت کوین را آموزش می دهیم.

Blockchain علاوه بر پشتیبانی از ارز دیجیتال بیت کوین، از بیت کوین کش، استلار و همچنین اتریوم نیز پشتیبانی می کند.

پیشنهاد می کنیم که قبل از ساختن کیف پول بیت کوین یکی از اینترنت سکیوریتی ها را روی سیستم خود نصب کنید و سیستم را کاملا اسکن کرده تا با مشکل بد افزار های روی سیستم روبرو نشوید.

ساختن کیف پول بیت کوین

ابتدا وارد لینک زیر شوید، و به صفحه ایجاد حساب کاربری بلاک چین بروید.

https://login.blockchain.com/#/signup

در ادامه یک فرم ثبت نام برای شما باز می شود که در آن از شما ایمیل و رمز عبور حد اقل 12 حرفی خواسته می شود. پس از انجام ثبت نام و تاییدیه نهایی، وارد داشبورد مدیریتی بلاک چین می شوید. در این بخش برای دیدن آدرس کیف پول خود به بخش setting سپس General بروید در این حالت یک رشته کد شده از کیف پول به شما نمایش داده می شود که می توانید از این پس از آن برای تراکنش های ارز دیجیتال خود استفاده کنید.

نکته مهم: در طول ساختن کیف پول بیت کوین آدرس کیف پول را به هیچ وجه به دست افراد دیگر حتی آشنایان ندهید و از آن مراقبت کنید.

برای ارسال ارز های دیجیتال از طرف سایرین به کیف پول شما می بایست برای هر ارز دیجیتال یک رشته کد شده مجزا داشته باشید. برای این کار به بخش request بروید و ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید تا آدرس را در اختیار شما قرار دهد. همچنین شما می توانید با استفاده از گزینه Send در بخش منو، ارز دیجیتال به دیگران ارسال کنید. البته در این صورت کارمزد از حساب کیف پول شما کم خواهد شد. میزان کارمزد پراخت شده ، با زمان انتقال ارز در شبکه بلاک چین رابطه مستقیم دارد. هر چی کارمزد بیشتری پرداخت کنید، سفارش شما سریع تر انجام می شود.

در وبسایت بلاک چین ، می توانید گزینه های امنیتی را بر روی حساب خود راه اندازی کنید. برای این کار در بخش منو سمت چپ روی گزینه Security کلیک کنید. ابتدا باید ایمیلی از خود وارد کنید که به عنوان ایمیل پشتیبان در نظر گرفته می شود. و گزینه verify را کلیک کنید. در مرحله بعدی گزینه 2 step verification نمایان می شود. می توانید با استفاده از این گزینه امینت حساب را بالاتر ببرید. به این صورت که به علاوه رمز عبور، ارسال یک رمز یک بار مصرف به گوشی شما یا ایمیلتان لازم باشد. با فعال کردن این گزینه 2 مورد پیش روی شما گذاشته می شود که پیشنهاد ما google authenticate است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به راحتی رمز یک بار مصرف را در برنامه وارد کنید.

اگر اپلیکیشن گوگل آتنتیکور را انتخاب کردید به شما یک QR code نمایش داده می‌شود که لازم است آن را با اپلیکیشن آتنتیکیتور که روی تلفن همراه خودتان نصب کردید اسکن کنید و سپس کد یک بار مصرف تولید شده را در کیف پول خودتان ثبت کرده و روی Verify کلیک نمایید تا شناسایی 2 مرحله‌ای فعال شود.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه