کدام کیف پول بیت کوین را برای ذخیره سازی بیت کوین های خود انتخاب کنیم

بهترین کیف پول بیت کوین

کدام کیف پول بیت کوین را برای ذخیره سازی بیت کوین های خود انتخاب کنیم

بیت کوین یکی از بهترین و با ارزش ترین ارز های دیجیتال است. برای این ارز دیجیتال کیف پول های متعددی تعریف شده. در این مطلب بهترین کیف پول بیت کوین را معرفی خواهیم کرد.

بیت کوین به دلیل دارا بودن میزان زیاد تراکنش ها، حجم معاملات و حجم کلی بازار یکی از بزرگترین و محبوب ترین ارز های دیجیتال است که در حال حاضر با قیمت حدود 4000 هزار دلار معامله می شود، این ارز دیجیتال را می توان به صورت های متنوعی ذخیره کرد. اما بهترین و امن ترین روش آن کیف پول بیت کوین خواهد بود. این نوع روش ذخیره سازی برای هر کیف پول الکترونیکی نیز رمزنگاری و سیستم امنیتی متفاوتی دارد.

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که بیت کوین دارید اما نمی دانید چگونه آن را ذخیره یا معامله کنید. بهترین راه ساخت و ایجاد کیف پول بیت کوین است. حال باید ببینیم که بهترین و امن ترین کیف پول بیت کوین کدام است. یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین را می توان کیف پول blockchain نامید. blockchain یکی از بهترین و امن ترین سیستم های ذخیره سازی بیت کوین را عرضه می کند. بنابراین می توانید با ورود به وبسایت blockchain.info/wallet/#/signup و ورود اطلاعات دلخواه، یک کیف پول بسازید. حتما به خاطر داشته باشید که ایمیل تاییدیه رسیده از وبسایت blockchain را تایید کنید تا کیف پول شما فعال شود.

اگر شما نیاز به کیف پولی واقعی تر و امن تر دارید، چند مورد را می توانیم پیشنهاد کنیم. کیف پول های سخت افزاری ، راه حل مناسب تری برای آن دسته از افرادی هستند، که نمی خواهند اطلاعاتشان در سرورهای وبسایت های دیگر نگه داری شود. یکی از محصولاتی که برای این کار بسیار مناسب است لجر نانو اس ، Ledger Nano S خواهد بود که در وبسایت آتا ماینر نیز به قیمت مناسب به فروش می رسد. دستگاه Trezor Hardware Wallet نیز جزو والت های با امنیت بالا است. در سال 2015 نیز شرکت KeepKey یک دستگاه با امنیت بسیار بالا برای ذخیره سازی بیت کوین و انواع ارز دیجیتال ساخت که می توان از آن نیز به عنوان کیف پول سخت افزاری استفاده کرد.

در نهایت باید گفت، شما می توانید هر دو مورد را انتخاب کنید، هر دو به سلیقه شما بستگی دارد، اما کیف پول های سخت افزاری بیت کوین، به مراتب از نظر امنیت فردی و آسایش خیال بهتر از نوع سرور هستند و حتی در صورت به سرقت رفتن هیچ نوع راهکاری برای باز کردن قفل آن ها به راحتی وجود ندارد. بین انواع دستگاه های کیف پول سخت افزاری، Ledger Nano S یکی از بهترین و پر فروش ترین آن ها است.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه