معرفی دستگاه های استخراج بیت کوین و ملزومات مورد استفاده

دستگاه های استخراج بیت کوین

معرفی دستگاه های استخراج بیت کوین و ملزومات مورد استفاده

ماینینگ بیت کوین یکی از فعالیت هایی است که در دنیای امروزه می‌تواند سود آور ترین و بهترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت با سخت افزار مناسب باشد . باید در نظر داشت که دستگاه های استخراج بیت کوین هر کدام سود آوری متفاوتی دارند.

در این مقاله دستگاه های استخراج بیت کوین و ملزومات مورد استفاده برای استخراج ارز دیجیتال را بررسی خواهیم کرد.

یکی از بهترین  تکنولوژی های موجود امروزی برای استخراج بیت کوین تراشه‌های به نام اسیک هستند که قدرت پردازش بسیار بالایی داشته و ساختاری شبیه به مدارهای مجتمع با کاربرد منحصر به فرد دارند. اسیک ها به نوعی قدرت پردازش چند کارت گرافیکی فوق حرفه ای را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

برای استخراج بیت کوین ما به سه عامل اصلی نیاز داریم:

اول تهیه دستگاه های استخراج بیت کوین مناسب.

ساخت و راه اندازی کیف پول ارز مجازی.

و مورد سوم وصل کردن دستگاه به یک استخر ماینینگ.

برای تهیه دستگاه استخراج ارز مجازی یا استخراج بیت کوین باید به چند عامل دقت کرد. اول اینکه دستگاه شما از نظر قیمتی باید به گونه ای باشد که بتوانی با آن سود نهایی به دست آمده خود را بیشتر کنید. هرچه دستگاه جدید تر خریداری نمایید نرخ هش متفاوت تر خواهد بود و سختی به دست آوردن بیت کوین را کمتر میکند.

در این بین حتما باید به مصرف دستگاه ها نگاه کنید، شما باید برای سرمایه گذاری های بزرگ یا متوسط دستگاه را به یک برق کشاورزی یا برق صنعتی متصل نمایید تا بتوانید ماکسیموم سود را به دست آورید. یکی از نکته های قابل توجه این است که دستگاه‌های استخراج که در ایران تولید می شوند در یک یا دو ماه اولیه در تولید آن قیمت بالای خواهند داشت اما با گذشت این چند ماه می توانید با قیمت واقعی، آن را خریداری نمایید.

شما می توانید انواع دستگاه اسیک را از سایت آتا ماینر خریداری کنید.

بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین مورد نظر برای شما دستگاهیست که میزان هش ریت بالاتر و مصرف برق کمتری داشته باشد و به طور کلی باید در نظر داشت که سود نهایی بیشتری نسبت به سرمایه که در ابتدا روی این دستگاه می گذاریم به دست آید در ادامه بهترین دستگاه های استخراج بیت کن را به صورت لیست وار معرفی خواهیم کرد:

انت ماینر S15 Ant Miner با قدرت 28TH/s و مصرف 1596w

واتس ماینرM3 V2.2  با قدرت 12.5TH/s و مصرف 2050 وات

انت ماینر T9 با قدرت 10.5TH/s و مصرف 1432 وات

یک مساله مهم دیگر در استخراج بیت کوین، بعد از داشتن دستگاه قدرتمند و به صرفه و برق کم هزینه، داشتن اینترنت پایدار و بدون قطعی است. به طور مثال شما دستگاه antminer را به وسیله کابل اترنت وصل می کنید و 3 ماه مداوم با آن کار خواهید کرد، در این 3 ماه نباید قطعی اینترنت داشته باشید، چرا که قطعی موجب از دست رفتن اتصال با استخر های استخراج می شود. این نوع اتصال اینترنت مصرف زیادی ندارد و به هیچ وجه دیتا زیادی را مصرف نمی کند، اما تنها باید اتصال مداوم روی آن برقرار باشد و دچار قطعی نشود.  توجه داشته باشید باید تا حد امکان قطعی و وصلی مودم را کم کنید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه