چگونه می توانیم استخراج بیت کوین راشروع کنیم ؟

استخراج تولید بیتکوین

چگونه می توانیم استخراج بیت کوین راشروع کنیم ؟

در فاصله  سال های 2009-2010 همه افراد می توانستند بیت کوین را شخصا و به راحتی استخراج کنند. و قدرت رایانه ها مورد نیاز برای تولید مقیاس بسیار کمتر از امروزه بود. بنابراین هزینه برق مورد نیاز برای یک بیت کوین بسیار کمتر بود و با توجه به افزایش قیمت بیت کوین  قابل توجیه بود. در حال حاضر ، وارد شدن به استخر  بسیار مقرون به صرفه تر است. استخرهای رایانه های قدرتمند شبکه های بزرگ را به هم متصل می کنند و به آن ها پاداش میدهند. اگر شما آماده  برای استخراج بیت کوین هستید، میتوانید سخت افزار آنلاین استخراج کردن بیت کوین را که تا حد زیادی قدرت رایانه شما را افزایش میدهد خریداری کنید. این امر می تواند کمی هزینه بردار باشد ولی همان طور که قبلا گفته شد با افزایش بیت کوین در آینده از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. در اپریل سال گذشته ارزش بیت کویتن کمتر از 30 دلار بود. و برای استخراج بیت کوین هزینه برق تقریبا برابر با 45 دلار بود.در آن زمان این هزینه برق برای استخراج بیت کوین بسیار مقرون به صرفه بود. اکر شما علاقمند به استخراج بیت کوین هستید با جستجو کلمه استخر استخراج بیت کوین و یا معادل “….”می توانید همه اطلاعات آن را بدست آوردید.

قبل از مطالعه مقاله مرتبط با تجارت بیت کوین، این نکته حایز اهمیت است که شما تا حدودی با بیت کوین آشنایی داشته باشید. در صورت عدم آشنایی شما می توانید اطلاعات کامل را با مطالعه مقالات قبل بدست آورید. این اطلاعات به ترتیب در قسمت پایین ارایه شده است:

 • (بیت کوین چیست؟)

 • (تایید بیت کوین)

 • استفاده از بیت کوین

 • (استخراج بیت کوین)

 • (خریداری بیت کوین)

معاملات بیت کوینی همواره با هشدار از طرف افراد استفاده کننده و یا مامران دولتی بوده است.این ارز دیجیتال طلایی حجم زیادی از از معاملات جهانی  سرمایه گذاران را تشکیل می دهد و همواره با ریسک و ماهیت در حال تغییر همراه بوده است.

بازار بیت کوین چیست؟

بازاری که بیت کوین و سایر ملزومات آن به طور فعال معامله می شود به بیان ساده بازار بیت کوین نامیده می شود  این بازار همانند سایر بازارهای فارکس موجود است که یک فرد از فردی دیگر وجه رایج را میخرد. ولی  بیت کوین همانند این بازارها که تحت کنترل  اقتصاد کشور ها و مسایل اقتصادی هستند نیست.  این ارز دیجیتال فقط از طریق استخراج کردن تولید می شود به طوریکه ماینرها زنجیره های 50 بیت کوینی را از طریق محاسبات ریاضی حل می کنند.بیت کوین استخراج شده ذخیره می شود و یا بعد ها در تبادلات مشخص به سایر افراد در مقابل دریافت پول  فروخته می شوند. عملکرد بازار بیت کوین همانند سایر بازارها مانند طلا و یا قهوه است که استخراج می شود و در بازارها فروخته می شودو قیمت آن در لحظه با توجه به میزان عرضه و تقاضا تغییر می کند.

 شما بیت کوین را کجا معامله می کنید؟

برای کسانی که بیت کوین را استخراج نمی کنند خریدن بیت کوین در مقایسه با سال گذشته بسیار ساده تر شده است. امروزه یک فرد از یک کشور به راحتی می تواند بیت کوین را خرید و فروش کند به طوری که این جابه جایی ها به طور قانونی در قالب انتقال وجوه مالی و حمایت کامل مبالغ در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی  انجام می شود. این مبادلات ، بسیار سریع بیت کوین شما را به دلار و سایر وجوه تبدیل می کند و در مقابل تورم قیمت بین این دو طرف، یک نفر به راحتی می تواند خرید و فروش خود را انجام دهد و سود خوبی داشته باشد.

موارد مورد نیاز برای تجارت بیت کوین

حساب مبادله بیت کوینی

همه آنچه شما نیاز دارید پیدا کردن صرافی آنلاین بیت کوین امن ، وارد شدن  به آن و ارایه اطلاعات شخصی مورد نیاز است. از این طریق شما به راحتی قادر خواهید بود بیت کوین ها را به طور مستقیم از بازار خرید و فروش کنید. شما نیاز به داشتن کد KYC و  ALM قبل از وارد شدن به حساب کاربری هستید. طبق آخرین قوانین موجود دولت ها  از صرافی آنلاین بیت کوین  درخواست تبعیت از قوانین مشخص هویتی را مانند بانک ها از قبیل ارایه اطلاعات محرمانه کاربران  داشته اند. این اقذامات جهت اطمینان از عدم استفاده کاربران بیت کوینی از بیت کوین در فعالیت های ضد اجتماعی مانند پول شویی، تروریسم و حمل مواد مخدر می باشد.

تبادل  امن بیت کوین

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از ورود به  بازار بیت کوین امنیت مبادلات بیت کوینی را با قوانین دولتی محلی برسی کنید که با آن تطابق دارد یا خیر. همچینین سابقه شرکت در فعالیت های غیر اخلاقی و غیر قانونی این مبادلات  را بررسی کنید.شما می توانید از مقالات آنلاین موجود مانند bitcoinexchangeguide.com  برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

دانش تجاری فارکس

هر تجارتی ریسک و سود خود را دارد. آنچه مورد نیاز است که شما در تجارت  از آن برخوردار باشید دانش تحلیل بازار و پیشگیری از اتفاقات گذشته و جذب سرمایه آینده است. بنابراین ما به شما یادگیری استراتژی ها و شاخص های فارکس را برای پیش بینی قیمت های احتمالی قبل ازشروع تجارت بیت کوین را  پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید اطلاعات مرتبط با قیمت بیت کوین را هر روز مرور کنید. با این وجود ما در اینجا اطلاعات کلی را برای شناخت جزیی از فارکس در اختیار شما قرار می دهیم.

 • درخواست کردن قیمت : افراد در هر تجارت خاص همیشه مایل به فروش بیت کوین های خود هستند و مایل به دانستن حداقل قیمت بیت کوین می باشند.

 • قیمت بازار : این بخش قسمتی است که شما بیشترین تمایل را برای پرداخت بیت کوین ها دارید.
 • حجم سایت تجاری: این قسمت حداقل تعداد واحد های فروخته شده در مدت زمان خاص می باشد.
 • عمق بازار:  در این بخش تعداد بیت کوین هایی که مردم برای فروش از  طریق سایت پیش فروش کرده اند و هنوز خریداری نکرده اند  مشخص می شود.
 • تحلیلگر یازار: این فرد کسی است که سعی در رسیدن به حداکثر سود از طریق خریدن بیت کوین هایی با حداقل قیمت و فروش آن به قیمت بالاتر است.
 • ضریب تغییرات بازار: در این قسمت شما سعی در رسیدن به حداکثر سود از طریق پیش بینی تغییرات قیمت بازار در کوتاه مدت هستید
 • Bubble: این مورد زمانی اتفاق می افتد که نیاز به بیت کوین در بازار به حداکثر حود می رسدو در ادامه قیمت کاهش می یابد. این اتفاق در دسامبر سال 2013 و فوریه سال 2014 اتفاق می افتد.
 • Margin Trading: این تجارت پرخطر زمانی اتفاق نی افتد که بیت کوین ها از طریق قرض دادن پول معامله می شوند. این معامله سود آور با خطرات خود همراه است.
 • Leverage Trading:   در این تجارت که وابسته به کالا ویا  قرارداد شماست این امکان را به شما می دهد که معامله را بسیار بیشتر از سرمایه اولیه خود انجام دهید.

احتیاط و خطرات

خطرات سرمایه گذاری:

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، سرمایه گذاری بیت کوین در واقع پر خطر است و قبل از ورود به این تجارت لازم است اطلاعات کافی را داشته باشید.

مهم ترین خطر سرمایه گذاری در بیت کوین نوسانات قیمت آن است. نوسانات قیمت بیت کوین برخلاف بازارهای دیگر بسیار زیاد است وتغییرات آن را به طور مشهود از کاهش قیمت آن از 1000 دلار به قیمت 225 دلار امروز می توان مشاهده کرد. سرمایه گذاران در این زمینه معتقدند نوسانات این ارز دیجیتال به علت دخالت های زیاد صاحبان سرمیه است که با افزایش ماینر ها این نوسانات کاهش می یابد و قیمت بیت کوین ثابت می شود. برای پیشگیری از تغییرات بیت کوین ما به سرمایه گذاران پیشنهاد می کنیم با حداقل سرمایه در اولین اقدام وارد بیت کوین شوند. سود کمتر بهتراز خسارت سنگین است.

امنیت کیف پول الکترونیک

یکی دیگر از معایب دنیای بیت کوین خطر همیشگی حک شدن کیف پول های الکترونیک  سایت های مبادله  بیت کوین است. نمونه این مالباختگان Mt.Gox است که مبلغی در حدود 450 ملیون بیت کوین را به علت حک شدن  کیف پول الکنرونیک خود از دست داده است. سایر قربانیان این حکر ها BitStamp , BitfFne و سایرین هستند. بنابرین جهت جلوگیری از حک شدن به شما توصیه می کنیم مبلغ کمی را در کیف پول خود نگه دارید و بقیه را در حالت ذخیره سرد نگه داری کنید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه