چگونه بیت کوین را خریداری کنیم؟

چگونه بیت کوین را خریداری کنیم؟

چگونه بیت کوین را خریداری کنیم؟

بیت کوین ارزی دیجیتال جدید است که در سال گذشته رشد خود را شروع کرد و به نظر می رسد در حال پیشرفت در مسیر خود است. محبوبیت این ارز دیجیتال مجازی در حال رشد است و هر روز تعداد بیشتری از مردم به این ارز دیجیتال علاقمند می شوند .بیت کوین انقلابی جدید درسیستم سرمایه گذاری و اقتصاد سنتی ایجاد کرده است و به مدلی نوین تبدیل شده است. صنعت بیت کوین هر روزه در حال سرعت بخشیدن به پیشررفت در دنیای تجارت خود است و در هر روز تعداد بیشتری از صنایع علاقمند به این ارز دیجیتال می شوند.   

خریداری بیت کوین

خرید بیت کوین در گذشته از طریق روش های دیگر انجام می شد ولی امروزه خرید بیت کوین تقریبا ساده است. شما می توانید بیت کوین را از راه های مختلفی بخرید :

  • دستگاه های خودپرداز بیت کوین
  • صرافی های آنلاین   بیت کوین
  • حساب پی پال
  • کارت های اعتباری
  • انتقال از حساب های بانکی
  • خرید حضوری بیت کوین

شما می توانید بیت کوین را از دوست خود و یا شخص دیگر به صورت حضوری ملاقات کنید و معامله را انجام دهید.این روش یکی از روش های سیار قدیمی خرید و فروش بیت کوین می باشد و امروزه بسیار مشکل است شما بتوانید شخص مناسب را برای خرید فروش با این روش پیدا کنید. خوشبختانه وب سایت فروشگاهی بیت کوین به کاربران جهت خرید و فروش بیت کوین کمک زیادی کرده است تا بتوانند افراد در مجاورت سکونت خود را شناسایی کرده و بیت کوین خود را خرید و یا بفروشند. با این سایت ها کاربران شخصا با طرف مقابل معامله می کنند. همچنین شما می توانید بیت کوین را از دستگاه های خودپرداز خریداری کنید. گویندگان بیت کوین یا Bitcoin Tellers در حال فراگیر شدن هستند و یکی از راحت ترین و امن ترین روش های خرید بیت کوین هستند. خود پرداز های بیت کوین به سرعت  در حال گسترش هستند و شما می توانید بسیاری از این دستگاه ها را در سرتاسر جهان مشاهده کنید . با جستجو سایت coinmap.org می توانید به نزدیک ترین دستگاه خود پرداز بیت کوین دسترسی داشته باشید.

  

خریداری بیت کوین از طریق صرافی های آنلاین

یکی از روش های بسیار پیچیده خرید بیت کوین از طریق صرافی های آنلاین  است. زیرا کاربر باید پول را در حساب صراف به عنوان ودیعه قرار دهد. روش صرافی های آنلاین نیز شبیه سایر مبادلات صرافی هاست و نیاز به پیداکردن صراف معتمد که با … کار میکند. مهم ترین صرافی های آنلاین  Kraken, Bitstamp, Bitfine هستند و بسیار مهم است که همه اقدامات امنیتی را جهت تبادل مقادیر بالای پول  برای حساب شخصی خود انجام دهید. در روش خرید بیت کوین از طریق صرافی های آنلاین از شما خواسته می شود تا قوانین مرتبط با  پول شویی یا Fiat را بپذیرید. اشکال کار با صرافی های آنلاین آن است که از شما خواسته می شود اطلاعات شخصی خود را تایید کنید که از چند روز کاری تا چند هفته طول می کشد. بعد از تایید این مراحل شما میتوانید به خرید و فروش بیت کوین بپردازید. صرافی ها قیمت بیت کوین را به روز  با توجه به عرضه و تقاضا بازار در سایت خود قرار می دهند و سعی می کنند بیت کوین را با بهترین قیمت خرید و فروش کنند. همه صرافی های آنلاین انتقال کارت به کارت و یا از کارت های اعتباری را قبول می کنند.  به عنوان مثال  Cex.io به شما به راحتی امکان خرید بیت کوین را از سایت بعد از تایید مشخصات اعتباری می دهد.این صرافی ها از شما در خواست می کنند که با ارسال  کپی  کارت ملی و یا پاسپورت ، قبوض منزل برای تایید محل سکونت و عکس و سایر مدارک اطلاعات خود را تایید کنید.

 

خریدن بیت کوین از طریق حساب شخصی پی پال

این روش یکی از روش های هزینه بردار خرید بیت کوین است زیرا  پرداخت هزینه این خرید با پی پال گران ولی در مقابل بسیار سریع است. شما می توانید در صرافی مجازی جهانی(  Virtual world exchange ) حساب کاربری باز کنید و از طریق حساب پی پال خود را آن را شارژ کنید. بعد از افتتاح حساب شما می توانید بیت کوین را خریداری کنید. در کنار حساب پی پال  شما همچنین می توانید از طریق روش های دیگر نیز مانند Mastercard ,Safecard حساب پی پال خودرا شارژ کنید. بنابراین اگر شما خواهان خرید بیت کوین با حداکثر سرعت بدون خارج شدن از خانه هستید پی پال گزینه بسیار مناسبی است.

خرید بیت کوین از طریق کارت اعتباری

در کنار خرید بیت کوین از کارت اعتباری و یا Cex.io شما می توانید آنرا ازTrucoin, CoinMama and Brawker تهیه کنید.

CoinMama: با استفاده از واحد غربی امکان را به شما می دهد بیت کوین را از طریق کارت اعتباری خریداری کنید.

 Trucoin: امکان خرید بیت کوین را از طریق کارت اعتباری و یا دبیت کارت را به شما  می دهدو مرکز خدمات دارای مجوز تجاری است.

Brawker : به روش کاملا متفاوت امکان خرید بیت کوین را به شما می دهد به صورتی که کاربران می توانند بیت کوین را از طریق پی پال و یا کارت های اعتباری  خریداری کرده و یا اشیایی را از مراکز خرید برای افرادی که علاقمند  به پرداخت هزینه آن با بیت کوین هستند هدیه دهند. با دریافت اشیا خریداری شده توسط افراد مورد نظر شما هم می توانید از طریق جابه جایی پول بیت کوین ها را در یافت کنید.

قبل ازهر گونه اقدام برای خرید بیت کوین ما به شما توصیه می کنیم اطلاعات کافی و بازخوردهای کاربران مختلف را برای خرید بیت کوین  بررسی کنید. شما باید همیشه قبل از تصمیم گیری نهایی بازار را تحلیل کرده و جست و جو کافی داشته باشید. این جستجو را می توانید از طریق شرکت در کانال های مختلف و بررسی نظرات و دیدگاه های مختلف انجام دهید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه