چگونه پرداخت های بیت کوینی را برای تجارت مجازی خود انتخاب کنیم؟

چگونه پرداخت های بیت کوینی را برای تجارت مجازی خود انتخاب کنیم؟

چگونه پرداخت های بیت کوینی را برای تجارت مجازی خود انتخاب کنیم؟

امروزه بیت کوین به یکی از واقعیت های غیر قابل انکارتبدیل شده است. این ارز دیجیتال در دنیای آینده می تواند بر روی بازده تجارت ها تا حد زیادی تاثیر مثبت بگذارد. علت این امر کاهش دادن هزینه های قابل توجه

مرتبط با جابه جای های مالی است. در این مقاله ما نکات موثر را برای گسترش تجارت شما از طریق ارایه بیت کوین ارایه می دهیم.

چرا شما باید تجارت خود را با بیت کوین شروع کنید؟

5 مورد از دلایل اصلی برای راه اندازی معاملات از طریق بیت کوین به عنوان روش پرداخت موارد زیر می باشند:

هزینه جابه جایی کمتر :بیت کوین می تواند هزینه های خرید کارت اعتباری را به کمتر از یک درصد برساند.

عدم انتقال مجدد پول: انتقالات مالی از طریق بیت کوین یک طرفه و غیر قابل برگشت است و برخلاف سایر کارت های اعتباری و انتقالات بانکی است.

تسهیل جابجایی های مالی  در سطح بین المللی: بیشتر شرکت های خرده فروش مجازی و سایر تجارت ها به دلیل بار هزینه های مالی انتقال پول در خارج از کشور از ایجاد روابط خارجی جلوگیری می کنند. این در حالی است که بیت کوین این مساله را با پرداخت های راحت تر ، سریع تر و اسان تر در سطح بین الملی حل می کند.

جلوگیری از کلاه برداری : بیت کوین در واقع از سطح بالای شناسایی و جلوگیری از دزدی برخوردار است که به طور کلی کارت های اعتباری و سایر سیستم های بانکی نمی توانند این سطح از امنیت را  ارایه دهند. به محض دریافت پرداخت مالی توسط بیت کوین این پرداخت برگشت داده نمی شود.

پرداخت ها با سرعت بیشتر و کمترین هزینه: داشتن سرمایه در گردش برای بسیاری از تجارت ها مهم است و بیت کوین در مقایسه با پرداخت های بانکی این امکان را میدهد پرداخت ها سریع تر انجام شود.

 

استخر استخراج بیت کوین

اگر شما در حال حاضر تجارت معمولی دارید و قصد دارید از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و یا هر یک از ارزهای دیجیتال استفاده کنید ،در ابتدا باید به مسایل قانونی آن توجه کنید. قبل از شروع این امر ما به شما پیشنهاد می کنیم اطلاعات کافی در مورد بیت کوین را جمع آوری کنید و به مسایل قانونی بیت کوین در کشورهای مختلف نگاهی داشته باشید. اگر این امکان را دارید می توانید اطلاعات کافی را از طریق وکیل و یا حسابدار کسب کنید. در ابتدا باید بدانید چگونه قصد دارید انتقالات نقدی خود را مدیریت کنید . آیا شما جابه جایی نقدی مالی دارید؟ معمولا مالیات خود را نقدا ارایه می کنید؟ پاسخ به این سوالات احتمالا برای سوالات بیت کوین مشابه هم هستند.

شروع به کار با بیت کوین

برای شروع به کار با بیت کوین در تجارت کوچک خود شما نیاز دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید زیرا این مورد تا حد زیادی به ماهیت تجارت شما بستگی دارد. در حال حاضر روش های مختلفی وجود دارند که شرکت ها می توانند بیت کوین را ارایه کنند و شما باید ساده ترین گزینه را برای داشتن حسابی ساده تر انتخاب کنید . ساده ترین راه برای ارایه بیت کوین از طریق پردازشگر های پرداخت است . شما می توانید با عضویت در سایت  Blockchain.info از بیت کوین استفاده کنید. ولی با این حال با تغییرات بیت کوین مواجه می شوید به همین دلیل پیشنهاد می شود برای شروع از پردازشگر های پرداخت استفاده کنید.

استفاده شخصی ارز بیت کوین

 

 

اگر شما تجارت کوچکی دارید و هنوز اطمینان ندارید که استفاده از بیت کوین برای شما مناسب است یا خیر می توانید از بیت کوین برای پرداخت های شخصی خود استفاده کنید. در ابتدا شما نیاز دارید برای تبادل بیت کوین خود حساب کاربری بسازید . شما باید حساب کاربری خود را از طریق یکی از وب سایت های معروف فعال کنید.معرو ف ترین وب سایت های این زمینه عبارتند از : Bitstamp,Bitfinix,BTC-E,Kraken,Huobi .بعد از افتتاح حساب شما می توانید نرم افزار کیف پول مشتری را دانلود کنید. ما به شما Miltibit را که معروف ترین کیف پول کامپیوترهای شخصی است پیشنهاد می کنیم ولی شما به راحتی میتوانید از سایر کیف پول ها مثل مانند الکتروم (Electrum) و یا آرمری (Armory)که سیستم پردازش مشابه دارند استفاده کنید. مولتی بیت یکی از کیف پول هایی است که به راحتی می توان از طریق آن ارسال و دریافت پرداخت ها را انجام داد. مهم ترین مزیت این کیف پول این است که شما بدون دانلود کامل بلاک چین هم میتوانید آن را استفاده کنید و نصب ان تنها چند لحظه طول می کشد و بعد از نصب و راه اندازی میتوانید اقدام به ارسال و دریافت بیت کوین از سایر ادرس های بیت کوینی کنید. بعداز نصب نرم افزارهوشمند شما به کیف پول الکترونیک خود دسترسی پیدا می کنید و در قسمت دریافت، ادرس کیف پول الکترونیک خود را مشاهده می کنید .همچنین میتوانید ادرس های متعددی بسازید. در صورت استفاده ازکامپیوترهای شخصی به شما  توصیه می کنیم امنیت سیستم خود را ارتقا دهید و از رمزهای پیچیده برای کیف پول خود استفاده کنید .در غیر این صورت کیف پول شما حک خواهد شد.

پرداخت های مستقیم و بدون واسطه

 

 

پرداخت های مستقیم فناوری اینترنتی است که به مشتریان این اجازه را می دهد با استفاده از فضای اینترنت و موبایل شخصی خود مبالغ پولی را از حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود به حساب دیگران منتقل کنند. افزایش محبوبیت بانکداری الکترونیک و موبایل بانک ها و تجارت الکترونیک توسط مشتریان به افزایش محبوبیت این فناوری افزوده است.

این سیستم چگونه کار می کند؟

به طور کلی  پرداخت های مستقیم به دو روش کار می کنند. یکی از این روش ها از طریق روش پرداخت از طریق پی پال است که در این روش کاربران از طریق حساب شخصی خود با شخص سوم ارتباط برقرار می کنند، و با استفاده از حساب بانکی خود و یا شماره کارت مبالغ پولی را منتقل و دریافت می کنند. این کاربران اغلب از طریق ادرس ایمیل خود شناسایی می شوند و مبالغ پولی را به همه افراد که در شبکه عضو هستند منتقل می کنند. با استفاده از شخص سوم و یا نرم افزارهای گوشی همراه افراد می توانند مبالغ مالی را دریافت و ارسال کنند. مشتریان همجنین می توانند با استفاده از نرم افزارهای گوشی همراه که توسط بانک ها و موسسات مالی بر روی گوشی ها نصب می شوند انتقالات مالی را انجام داده و باقی مانده تراکنش ها را بر روی گوشی همراه  یا ایمیل خود دریافت کنند.    

پردازش گران پرداخت ها و خدمات تامین کنندگان بزرگ 

 یکی از اقدامات اولیه در زمان استفاده از بیت کوین برای تجارت خود انتخاب پردازشگر پرداخت مناسب برای ایجاد بیت کوین است. برای راحت تر شدن این فرایند و محافظت خود در برابر تغییر پذیری شبکه که برروی شاخص بیت کوین موثر است بیت کوین به دنبال شریکی برای مدیریت پردازش هاست که باعث شود پرداخت های بیت کوین تایید شود. در این روش شما پرداخت خودرا به حالت وجه ملی رایج بدون دخالت بیت کوین انجام می دهید. در قسمت پایین لیست معروف ترین پردازشگران پرداخت را می بینید. 

اضافه کردن کارت هدیه شخصی از طریق تامین کنندگان که در این زمینه تخصص دارند میتواند به عنوان راه حلی باشد و به میزان درامد شما اضافه کند. سرویس  کارت هدیه شخصی فقط می تواند توازن ویژگی های پرداخت را از طریق مشاهده بر روی گوشی همراه یا وب سایت کنترل کند. اگر تجارت شما کارت های هدیه و یا مدارک هدیه  را می فروشد، بهترین راه برای ایجاد بیت کوین انتخاب آن فقط در موارد خرید و یا کارت های هدیه است و سپس استفاده از کارت های هدیه در خرید های واقعی کالاها و خدمات است.

بهبود پرداخت های بیت کوینی

بعد از انتخاب بیت کوین به عنوان شبکه پرداخت خود، شما باید آن را ارتقا ببخشید تا بتوانید مشتریان خود را جذب کرده و اطلاعات کافی را از روش پرداخت جدید به آن ها معرفی کنید. تجارت شما در هر حالت ممکن چه به صورت مجازی و چه به صورت فروشگاهی شما نیاز به توجه به  این نکته دارید که مشتریان شما باید بدانند گزینه پرداخت از طریق بیت کوین را دارند. داشتن علامت خاص بر روی وب سایت و یا سایر فرم های مورد قبول پرداخت ها برای اگاهی دادن به مشتریان بسیار ارزشمند هستند. اگر شرکت شما وبلاگ دارد در ان وبلاگ پستی که نشان می دهد شما قبول کردن بیت کوین را در سیستم پرداخت خود قبول کرده اید را بگذارید این امر باعث جذب توجه اقشار مردم و ایجاد بازخورد مثبت در وب سایت شما می شود.در صورت داشتن دفتر بر روی درب ورودی علامتی نصب کنید که تاثیر فوق العاده مثبتی بر روی مخاطب خود در جذب بیت کوین داشته باشد. در وب سایت خود می توانید از لوگو طراحی شده برای این منظور نیز استفاده کنید.  

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه